Glysomed – Naše produkty starostlivosti o telo aj ruky sú založené na storočnej tradícií a kvalitnej výrobe a naše produkty sú toho dôkazom. Vyvinuté v Európe, táto línia produktov ponúka unikátne riešenie pre starostlivosť o suchú a citlivú pokožku.

Naše začiatky...

• V roku 1994 sme na kanadský trh uviedli Glysomed Krém na ruky v originálnej sklenenej nádobe.
• Do roku 1996, dopyt po Glysomed kréme podstatne narástol. Produkt bol výborný no spotrebitelia čoraz častejšie žiadali alternatívu k pôvodnej sklenenej verzii obalov. Potrebovali niečo kompaktnejšie, lahšie, a hlavne v takom balení ktore by sa dalo ľahko dať do vrecka saka alebo zbaliť do kabelky či malej cestovnej tašky a nezabralo by veľa miesta. Glysomed reagoval okamžite zavedením formátu Tube, ktorý sa rýchlo stal krémom na ruky č.1 v Kanade!*
• Naší zákazníci boli takí spokojní s výsledkami, že začali používať tento krém na ruky aj na celé  telo (nohy, chodidlá, lakte) ... skrátka kdekoľvek kde mali suchú pokožku. Aký skvelý nápad!!
J Odpoveďou na tento trend bol vývoj a zavedenie telového mlieka Glysomed v roku 1998. So svojou svetlou textúrou, a obohatený o zložky ako Aloe a vitamín E si toto telové mlieko Glysomed  získalo pozornosť spotrebiteľov a stalo sa hitom.

V roku 2001 sme spustili výrobu neparfémovanej verzie nášho úžasného krému na ruky. Neparfúmovaný Glysomed krém na ruky, so svojou unikátnou hypoalergénnou formulou, bol riešením pre jednotlivcov s citlivou pokožkou pričom zachoval kvalitu a integritu p?