Podľa čoho sa riadime?

Filozofia spoločnosti tvorí základ firmy. Pravidlá usperňujú naše dennodenné fungovanie a tento fakt vo vysokej miere prispieva k spokojnosti zákazníkov a nám zaručuje hospodársky úspech.


Kto sme .....?

Sme stredne veľká rodinná firma a sme hrdí na to že sme nezávislí a môžeme sa autonómne rozhodovať. Zameriavame sa na budúcnosť aj tým, že investujeme do nových technológií a snažíme sa priebežne reagovať na eko-politické výzvy. Zakladáme si na tom aby sme aj naďalej fungovali lokálne, zabezpečovali pracovné miesta, a tak podporovali miestnu komunitu a ľudí ktorí tu žijú.


Ako sa vnímame my .....? 

Kedže sme súčasťou spoločenského zoskupenia máme aj určitú sociálnu zodpovednosť. Na to aby sme úspešne mohli s kýmkoľvek spolupracovať, vrátane zákazníkov a/aj kolegov, pristupujeme k nim s rešpektom a úctou, predsa žijeme v civilizovanom svete. Každý človek ktorý príde do styku s našimi zamestnancami bude môcť povedať, že k nemu pristupovali s úctou. 


Čo ponúkame ......?

Vzbudíme vo Vás dôveru aj profesionálnym a láskavým prístupom našich zamestnancov. Kvalita, prvotriedny servis a dodržiavanie dodacích termínov nie sú pre nás len slová. Je to pre nás zásadný záväzok voči našim zákazníkom. Naše dlhodobé skúsenosti spolu so širokou škálou produktov určite pokryjú jednotlivé požiadavky spotrebiteľov.  Jedna z našich vynikajúcich vlastností je flexibilita ktorá umožňuje rýchle rozhodovanie a tak lepšie dokážeme splniť všetky Vaše požiadavky.


Podľa čoho meriame úspech  .....?

 Vašu dôveru a spokojnosť neberieme ako samozrejmosť. Každý deň sa snažíme o to aby sme si ju plne zaslúžili. Zakladáme si na a veríme, že dlhodobá spolupráca s partnermi ktorým dôverujeme nám priniesie úspech.